Açık Kasa Su Arıtmalar İçin 4 lü Filtre Seti

  • Marka: Metropol
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 89TL

Açık Kasa Su Arıtmalar İçin 4 lü Filtre Seti İçeriği Ve Özellikleri : Ürün İçeriği : Filtre Değişim Süresi : 5 Micron Sediment Filtre  6 ila 8 Ay içerisinde Değişmektedir !Kömür Bazlı Blok Karbon6 ila 8 Ay...

Açık Kasa Su Arıtmalar İçin 4 lü Filtre Seti İçeriği Ve Özellikleri : 


Ürün İçeriği : Filtre Değişim Süresi : 
5 Micron Sediment Filtre  6 ila 8 Ay içerisinde Değişmektedir !
Kömür Bazlı Blok Karbon6 ila 8 Ay içerisinde Değişmektedir !
Gac Karbon Filtre8 İla 10 Ay içerisinde Değişmektedir !
Pos Karbon Coconut Tatlandırıcı 12 Ay içerisinde Değişmektedir !

5 Micron Sediment Filtre Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır.

Kömür Bazlı Blok Karbon Filtre Suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir. Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 6 aydır. Filtre değişimi oldukça kolaydır. Cihazla beraber gönderilen açma anahtarı ile housing açılarak , eski filtre çıkarılır ve yenisi içine konularak, tekrar anahtar yardımı ile housing kapatılır.

Gac Karbon Filtre suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir. Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 6 aydır. Filtre değişimi oldukça kolaydır. Cihazla beraber gönderilen açma anahtarı ile housing açılarak , eski filtre çıkarılır ve yenisi içine konularak, tekrar anahtar yardımı ile housing kapatılır.

Pos Coconut Tatlandırıcı Filtre Suyun kaybettiği tadı ve minerallari coconut özü sayesinde tekrar suya kazandırarak suyun lezzetini arttırır .Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

DMCA.com Protection Status