Çay Kazanı İkili Yumuşatma Cihazı

  • Marka: Metropol
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 1.650TL

Çay ocağı kazanları , çay kazanları için tasarlanmış tavşan kanı niteliğinde demini alacak çay tiryakileri için vazgeçilmez çelik doğal mineralli su arıtma cihazı .Kısaca Anlatmak gerekirse, sistemin içerisinde bulunan quartz mine...

Çay ocağı kazanları , çay kazanları için tasarlanmış tavşan kanı niteliğinde demini alacak çay tiryakileri için vazgeçilmez çelik doğal mineralli su arıtma cihazı .

Kısaca Anlatmak gerekirse, sistemin içerisinde bulunan quartz minerali suda bulunan tortu, pas, kum, çakıl parçacıklarını almaktadır. 

Karbon minerali ise suyun tadını rengini, kokusunu ayarlayıp varsa suda bulanıklığı alıp aynı zamanda belediyenin suya atmış olduğu kloru bünyesinde absorbe etmektedir.  Diğer bir mineralimiz ise reçinedir. Reçine ise Türkiye toprak yapısı kalkerli olduğundan kaynaklı genel olarak suyumuz aşırı kireçlidir. Suda bulunan aşırı kireci cihazımız reniçe sayesinde sıfıra indirmektedir.! 

 Bu sayede suyun kaynama derecesini %40 oranında azalmakta çay kazanının dibinde ise sararma, kararma, kireç tabakası oluşmamaktadır. Aynı zamanda çay kazanının ömrü uzamaktadır. Aynı zamanda en önemlisi çay kazanı su arıtma sistemimizin en büyük faydası bir demliğe normalin yarısı kadar çay atıp aynı demde daha lezzetli çay elde edilmektedir . Aynı zamanda şekeri dahi daha az kullandığımızda mevcut tadı yine yakalamak tayız . Kısacası tam bir ÇAY OCAĞI DOSTUDUR.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: çay kazanı, çay kazanı arıtma, çay kazanı su arıtma

DMCA.com Protection Status