Dow Filmtec Membranlı 9lu Filtre Seti

  • Marka: Metropol
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 240TL

Dow Filmtec Membranlı 9lu Filtre Seti Ürün İçeriği Ve Filtre Kullanım Ömrü : Ürün İçeriği : Filtre Kullanım Ömrü : Alkaline Filtre 12 Ay Kullanım Ömrü Vardır !İnfrared Detox Filtre12 Ay Kullanım Ömrü Vardır !5 ...

Dow Filmtec Membranlı 9lu Filtre Seti Ürün İçeriği Ve Filtre Kullanım Ömrü : 


Ürün İçeriği : Filtre Kullanım Ömrü : 
Alkaline Filtre 12 Ay Kullanım Ömrü Vardır !
İnfrared Detox Filtre12 Ay Kullanım Ömrü Vardır !
5 Micron Sediment Filtre6 ila 8 Ay Arası Kullanım Ömrü Vardır!
Gac Karbon Filtre8 ila 12 Ay Arası Kullanım Ömrü Vardır!
Kömür Bazlı Blok Karbon8 ila 12 Ay Arası Kullanım Ömrü Vardır!
Pos Tatlandırıcı Filtre12 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
Sarı Mineral Filtre12 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
PH  Yükselici Yeşil Alkaline Filtre12 Kullanım Ömrü Vardır!
Dow Filmtec Membran Filtre2 ila 3 Yıl Arası Kullanım Ömrü Vardır !

Gac Karbon Filtre suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir. Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 6 aydır. Filtre değişimi oldukça kolaydır. Cihazla beraber gönderilen açma anahtarı ile housing açılarak , eski filtre çıkarılır ve yenisi içine konularak, tekrar anahtar yardımı ile housing kapatılır.


Mavi Alkaline Filtre Suyun PH seviyesini DSÖ'nün belirlemiş olduğu seviyeye çeken 10 inc su arıtma filtresidir. Değişim Süresi: 12  Aydır


İnfared Detox Filtre  Bio-Seramik filtre tüplerinin içindeki seramik kürelerin yaydığı FIR (uzak kızılötesi ışınlar), içme suyu, su moleküllerini aktive etmek için, kan dolaşımı ve metabolizmayı canlandırmak için kullanılır.

Kömür Bazlı Blok Karbon Filtre Suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir. Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 6 aydır. Filtre değişimi oldukça kolaydır. Cihazla beraber gönderilen açma anahtarı ile housing açılarak , eski filtre çıkarılır ve yenisi içine konularak, tekrar anahtar yardımı ile housing kapatılır.

 

5 Micron Sediment Filtre sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır. Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır.

Pos Karbon Tatlandırıcı Filtre Suyun kaybettiği tadı ve minerallari coconut özü sayesinde tekrar suya kazandırarak suyun lezzetini arttırır .

Sarı Mineral Filtre temiz su niteliklerini geliştirir Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Potasyum ve diğer hazır birçok doğal maden sularında bulunan mineraller düzgün insan gelişimi ve sağlığı için bu mineraller gereklidir.Bu Minera filitre sonrası su insan bedeninin sağlıklı gelişimi için gerekli mineralleri mükemmel ve dengeli bir oranlara sahip olur.


Yeşil Alkalin filtresi  Reverse Osmosis su arıtma cihazından çıkan suya kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum gibi mineraller ekleyerek pH seviyesini yükseltir.
Vücuda ihtiyaç duyduğu mineralleri sağlar.
Yüksek pH seviyesi ile asidik etkilere karşı direnç kazandırır.
Ürettiği Alkalin su sayesinde metabolizmanın dengeli çalışmasına yardımcı olur.
Hücrelerin güçlendirilmesini sağlayarak besinlerin enerjiye çevrilmesini kolaylaştırır.

Filmtec RO Membran filtre Sudaki Mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Suyu sağlıklı, yumuşak, mineral dengeli bir hale getirir.

Ortalama ömrü 2 ila 3 yıldır ( su kalitesine ve atık su miktarı bu ölçümlerde etkin rol oynar)

75 GPD orijinal hologramlı ve Logolu Dow Filmtec membran su arıtma cihazı filtresi:

Günde 75 galon (283  Litre) su işleyen ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik, kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum, bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: açık kasa 9lu filtre seti, 9lu filtre setleri, su arıtma 9lu filtre setleri

DMCA.com Protection Status