Hakkımızda

Müşterilerimizin sağlıklı bir su içmeyi sunmak. Metropol Su Arıtma sistemiyle 1998 yılından bu yana hizmet vermeye başlamıştır. Metropol Su Arıtma sistemleriyle tamamen doğal kaynak su kalitesinde siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Türkiye çapında öne çıkan su arıtma sistemleri sektörde hızla yerini almıştır. Metropol Su Arıtma 1. olmaya aday firmalardan biridir.
 
Metropol Su Arıtma olarak sektörde kendi ürünleri ile portföyünü zenginleştiren, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören, toplam kalite anlayışı ile teknik servis hizmeti ile müşteriler mizin memnuniyeti; bizim için en büyün değerdir. Sadece bölgesel değil ulusal alanda marka sahibi olabilmek, ürün çeşitlerimizi arttırıp herkese ver kesime ulaşmayı sağlamaktır.
 
Portfoyümüzü yükselterek gerek personelimizle gerek ürünlerimizle zirvede kalmayı hedeflemek ve sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için çalışıyoruz.
 
MİSYONUMUZ
 
Öncelikle hedefimiz başarılarımızı sürekli kılarak bu başarımızı geleceğe taşımak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır. Metropol Su Arıtma olarak ürünlerimizin kaliteli, titiz ve güler yüzlü işine insan sağlığı için sağlıklı bir su içmeye önem vermeliyiz. Satış ve satış sonrası hizmetimizi devam ettirmeyi kendimize hedef edinmiş bulunuyoruz.
 
VİZYONUMUZ
 
Metropol Su Arıtma sistemlerini bayilik sistemi ile ve şubelerimiz vasıtasıyla tüm Türkiye geneline tanıtmak ve vazgeçilmez hale dönüştürmek ve iş istihdamını arttırmak öncelikle hedeflerimiz arasındadır. Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla Türkiye'nin dört tarafını Metropol Su Arıtma sistemleriyle sağlıklı bir su içmeyi buluşturmak.
 
Müşterilerimizin istek ve damak tadına ve doğal kaynak su kalitesini sunmakdır.

Membran Filtre

  • Membran Filtreler
  • Su Artma Cihazı Filtre Setleri
DMCA.com Protection Status