Su Arıtma Alt Takım 3 lü Set

  • Marka: Metropol
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 59TL

Su Arıtma Alt Takım 3 lü Set Özelikleri :Ürün içeriği : 1 adet 5 micron sediment filtre1 adet Kömür bazlı block karbon filtre1 adet 1 micron sediment filtreFiltre değişim Süreleri : 5 Micron Sediment Filtre Sularda bulun...

Su Arıtma Alt Takım 3 lü Set Özelikleri :

Ürün içeriği :

1 adet 5 micron sediment filtre

1 adet Kömür bazlı block karbon filtre

1 adet 1 micron sediment filtre

Filtre değişim Süreleri : 

5 Micron Sediment Filtre Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır. Kullanım Ömrü 6 ila 8 ay arasında değişmektedir. 

Kömür Bazlı Block Karbon Filtre Suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir. Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 6 aydır. Filtre değişimi oldukça kolaydır. Cihazla beraber gönderilen açma anahtarı ile housing açılarak , eski filtre çıkarılır ve yenisi içine konularak, tekrar anahtar yardımı ile housing kapatılır. Kullanım Ömrü 6 ila 8 ay arasında değişmektedir.

1 Micron Sediment Filtre sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır. Kullanım Ömrü 6 İla 8 Ay arası değişmektedir.  


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

Etiketler: alt takım filtresi, 3 alt takım filtre, su arıtma alt takım filtre seti, ucuz alt takım filtre

DMCA.com Protection Status