En sağlıklı su arıtma tankı nedir ? En sağlıklı su arıtma cihazı nedir ?

  • Stok Durumu: Stokta var
  • 0TL

Sürekli bize gelen sorulardan bu iki soru hakkında bilgi vereceğiz: En sağlıklı su arıtma tankı nedir? En sağlıklı su arıtma cihazı nedir ? Öncelikle şunu bilmeliyiz ki fiyatı ucuz olan bir şeyin bize kalite getirmesi beklenemez. ...

Sürekli bize gelen sorulardan bu iki soru hakkında bilgi vereceğiz: En sağlıklı su arıtma tankı nedir? En sağlıklı su arıtma cihazı nedir ? Öncelikle şunu bilmeliyiz ki fiyatı ucuz olan bir şeyin bize kalite getirmesi beklenemez. Bu durum su arıtma sektörü için de geçerli . Günümüzde 500 TL ye bile satılan su arıtma cihazları var. Bu su arıtma cihazlarından fazla bir performans alamayacağınızı unutmayın. Her şeyden önce sağlığınızı düşünün.

 

Şimdi gelelim sorularımızın cevabına.  Öncelikle en sağlıklı su arıtma cihazı hangisi ? Bu soruya cevap verelim. Su arıtma cihazları filtreler ve suyun depolandığı tanktan oluşmaktadır. Demek ki suyun kaliteli olabilmesi için filtrelerin en önemlisi suyun sürekli kalacağı tankın kaliteli olması gerekir. Filtreler NSF onaylı yani birinci sınıf olması gerekir.

En kaliteli su arıtma tankı nedir?

 

Bu konuya daha önce ki yazımız olan cam su arıtma cihazı tankı cam su arıtma cihazı deposu konusunda bilgi vermiştik. Yine de kısaca bilgi verelim. Cam da sağlık var kampanyamız ile başlatmış olduğumuz cam su arıtma tankını dünyada sadece biz üretmekteyiz. Bu yüzden bizden son zamanlar oldukça çok cam su arıtma deposu isteyenler olmuştur. Klasik su arıtma tankları plastik ya da çelik ten oluşuyordu. Fakat biz tamamen ham maddesi cam olan bir tank ürettik. Ve su arıtma cihazlarımıza bu tanktan içerisine koyduk.

İşte bu iki unsur filtre ve depo su arıtma cihazınızın size kaliteli su vermesinde tamamen etkili olur. Fiyatlar da bu doğrultuda değişir. En ucuz su arıtma cihazı diye arattığınız da karşınıza bir sürü ucuz ama kalitesiz su arıtma cihazları çıkacaktır. Fakat yazımızın başın da dediğimiz gibi sağlığınızı düşünün kaliteli su arıtma tanklarını ve cihazlarını tercih ediniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: en sağlıklı su arıtma tankı, en sağlıklı su arıtma cihazı, su arıtma tankı, su arıtma cihazı tankı

DMCA.com Protection Status