Su Arıtma Filtresi 6lı Set

  • Marka: Metropol
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 169TL

Su Arıtma Filtresi 6lı Set Değişim Süresi Ve Özellikleri : Ürün İçeriğiFiltre Değişim Süreleri5 Micron Sediment Filtre18 Ay Kullanım Ömrü Vardır!Gac Karbon Filtre8 ila 12 Ay Kullanım Ömrü Vardır!Kömür Bazlı Blok Karbon F...

Su Arıtma Filtresi 6lı Set Değişim Süresi Ve Özellikleri : Ürün İçeriğiFiltre Değişim Süreleri
5 Micron Sediment Filtre
18 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
Gac Karbon Filtre
8 ila 12 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
Kömür Bazlı Blok Karbon Filtre
8 ila 12 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
POS Tatlandırıcı Filtre
12 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
Sarı Mineral Filtre
12 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
Vontron Membran Fİltre
2 ila 3 Yıl Kullanım Ömrü Vardır!


Ürün Özellikleri:

Gac Karbon Filtre suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir. Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 6 aydır. Filtre değişimi oldukça kolaydır. Cihazla beraber gönderilen açma anahtarı ile housing açılarak , eski filtre çıkarılır ve yenisi içine konularak, tekrar anahtar yardımı ile housing kapatılır.

 

Kömür Bazlı Blok Karbon Filtre Suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir. Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 6 aydır. Filtre değişimi oldukça kolaydır. Cihazla beraber gönderilen açma anahtarı ile housing açılarak , eski filtre çıkarılır ve yenisi içine konularak, tekrar anahtar yardımı ile housing kapatılır.

 

5 Micron sediment filtre sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır.

Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır.


Pos Karbon Coconut Bazlı Tatlandırıcı Suyun kaybettiği tadı ve minerallari coconut özü sayesinde tekrar suya kazandırarak suyun lezzetini arttırır .


 

Sarı Mineral Filtre Özellikleri Mineral filtre temiz su niteliklerini geliştirir Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Potasyum ve diğer hazır birçok doğal maden sularında bulunan mineraller düzgün insan gelişimi ve sağlığı için bu mineraller gereklidir.Bu Minera filitre sonrası su insan bedeninin sağlıklı gelişimi için gerekli mineralleri mükemmel ve dengeli bir oranlara sahip olur.


Vontron Membran Filtre Sudaki Mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Suyu sağlıklı, yumuşak, mineral dengeli bir hale getirir.

Ortalama ömrü 2 ila 3 yıldır ( su kalitesine ve atık su miktarı bu ölçümlerde etkin rol oynar)


75 GPD orijinal hologramlı ve Logolu Vontron membran su arıtma cihazı filtresi:Günde 75 galon (283  Litre) su işleyen ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik, kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum, bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
DMCA.com Protection Status