300 GPD Membran Filtre

  • Marka: Metropol
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 330TL

Su Arıtma Cihazı 300 GPD Membran Filtre Özellikleri: Ozmos,farklı iyon değişimlerine sahip olan ve aralarında bir yarı geçirgen zar bulunan iki çözeltinin ozmotik basınç vasıtasıyla iyon değişimlerinin eşitlenmesi olayıdır.Ya...

Su Arıtma Cihazı 300 GPD Membran Filtre Özellikleri:

 Ozmos,farklı iyon değişimlerine sahip olan ve aralarında bir yarı geçirgen zar bulunan iki çözeltinin ozmotik basınç vasıtasıyla iyon değişimlerinin eşitlenmesi olayıdır.Yarı geçirgen olan ve içerisinde 5 angström boyutunda gözenekler bulunan membran filtre sadece suyu geçirirken bakterileri,virüsleri,organik maddeleri,askıda katı maddeleri,erimiş tuzları,nitriği,alüminyum ve arsenik gibi ağır metalleri tutar.

Membran filtrenin asıl özelliklerinden birisi sistemin kalbini oluşturmasındandır.Membran su arıtma filtresi gelişimi Uzayda Astronotların su ihtiyaçlarını kendi idrarlarından sağlamalarını sağlayan NASA Su arıtma sistemidir.Bu sistemin genel yayın ismi Reverse Osmosis'dir.Türkçe olarak Ters Ozmos olarak bilinmektedir.

Bu su arıtma filtresinin asıl önemi;bilinen en küçük sağlığa zararlı maddeden 20 kat daha küçük olmasıdır.Bu sayede Arsenik sudan arıtılabilir.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
DMCA.com Protection Status