3 Aşama Pratik Tak Çevir Filtre

  • Marka: Metropol
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 150TL

3 Aşama Pratik Tak Çevir Filtre Seti Bilgilendirmesi 1. Aşama Filtresi 1 Micron Tak Çevir Filtre: 1 mikron kapaklı tortu filtre, ters ozmos filtrasyonunun ilk aşamasıdır. Filtrasyonun başlangıcında, suda bulunan kaba tor...

3 Aşama Pratik Tak Çevir Filtre Seti Bilgilendirmesi 


1. Aşama Filtresi 1 Micron Tak Çevir Filtre: 1 mikron kapaklı tortu filtre, ters ozmos filtrasyonunun ilk aşamasıdır. Filtrasyonun başlangıcında, suda bulunan kaba tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar. Kullanım ömrü 12-14 aydır. Suyun kullanımına göre değişiklik gösterebilir. 6 ton su kullanıldığında ömrü dolar ve yenisiyle değişmesi gerekmektedir. 


2. Aşama Filtresi Block Karbon Tak Çevir Filtre: CTO karbon blok filtre, ters ozmos filtrasyonun ikinci aşamasıdır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar. Kullanım ömrü 12-14 Aydır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir. 6 ton su kullanıldığında ömrü dolar ve yenisiyle değişmesi gerekmektedir.


3. Aşama Filtresi 5 Micron Comtech Tak Çevir Filtre: 5 mikron kapaklı tortu filtre, ters ozmos filtrasyonunun ilk aşamasıdır. Filtrasyonun başlangıcında, suda bulunan kaba tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar. Kullanım ömrü 12-14 aydır. Suyun kullanımına göre değişiklik gösterebilir. 6 ton su kullanıldığında ömrü dolar ve yenisiyle değişmesi gerekmektedir. 


Filtre Değişim Süreleri Hakkında Bilgilendirme 


Tak Çevir 1 Micron Sediment Filtre: Değişim Süresi 12 İla 14 Ay Arasında Değişmektedir.


Tak Çevir Block Karbon Filtre: Değişim Süresi 12 İla 14 Ay Arasında Değişmektedir.


Tak Çevir 5 Micron Sediment Filtre: Değişim Süresi 12 İla 14 Ay Arasında Değişmektedir.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
DMCA.com Protection Status