6 Aşamalı Cihazlar için 6lı Filtre Seti

  • Marka: Metropol
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 169TL

6 Aşamalı Cihazlar için 6lı Filtre Seti Özellikleri ve Değişim Süreleri :Ürün İçeriği :Filtre Değişim Süresi : 5 Micron Sediment Filtre6 ila 8 ay içerisinde Değiştirilmektedir! Gac Karbon Filtre 8 ila 12 Ay içerisin...

6 Aşamalı Cihazlar için 6lı Filtre Seti Özellikleri ve Değişim Süreleri :


Ürün İçeriği :Filtre Değişim Süresi : 
5 Micron Sediment Filtre6 ila 8 ay içerisinde Değiştirilmektedir! 
Gac Karbon Filtre 8 ila 12 Ay içerisinde Değiştirilmektedir!
Kömür Bazlı Blok Karbon Filtre6 ila 8 Ay içerisinde Değiştirilmektedir!
Pos Tatlandırıcı Filtre12 Aylık Kullanım Süresi Vardır !
Sarı Mineral Filtre12 Aylık Kullanım Süresi Vardır !
Vontron Membran Filtre2 ila 3 Yıllık Kullanım Süresi Vardır !

Ürün Özellikleri : 

5 Micron sediment filtre sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır.


Gac Karbon Filtre suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir. Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 6 aydır. Filtre değişimi oldukça kolaydır. Cihazla beraber gönderilen açma anahtarı ile housing açılarak , eski filtre çıkarılır ve yenisi içine konularak, tekrar anahtar yardımı ile housing kapatılır.


Kömür Bazlı Blok Karbon Filtre Suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir. Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 6 aydır. Filtre değişimi oldukça kolaydır. Cihazla beraber gönderilen açma anahtarı ile housing açılarak , eski filtre çıkarılır ve yenisi içine konularak, tekrar anahtar yardımı ile housing kapatılır.


Pos Karbon Tatlandırıcı Filtre  Suyun kaybettiği tadı ve minerallari coconut özü sayesinde tekrar suya kazandırarak suyun lezzetini arttırır .


Sarı Mineral Filtre Özellikleri Mineral filtre temiz su niteliklerini geliştirir Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Potasyum ve diğer hazır birçok doğal maden sularında bulunan mineraller düzgün insan gelişimi ve sağlığı için bu mineraller gereklidir.Bu Minera filitre sonrası su insan bedeninin sağlıklı gelişimi için gerekli mineralleri mükemmel ve dengeli bir oranlara sahip olur.

Vontron Membran Filtre Sudaki Mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Suyu sağlıklı, yumuşak, mineral dengeli bir hale getirir.


75 GPD orijinal hologramlı ve Logolu Vontron membran su arıtma cihazı filtresi:Günde 75 galon (283  Litre) su işleyen ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik, kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum, bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: 6 aşamalı filtre setleri, su arıtma 6 aşamalı filtre seti, 6 filtreli su arıtma cihazı filtre seti,

DMCA.com Protection Status