Arıtma Cihazı 10lu Filtre Seti

  • Marka: Metropol
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 220TL

Arıtma Cihazı 10lu Filtre Seti Kullanım Ömrü Ve Özellikleri :4 Lü Mineral Filtre18 Ay Kullanım Ömrü Vardır!Mavi Alkaline Filtre 12 Ay Kullanım Ömrü Vardır!İnfrared Detox Filtre12 Ay Kullanım Ömrü Vardır!5 Micron Sediment Filt...

Arıtma Cihazı 10lu Filtre Seti Kullanım Ömrü Ve Özellikleri :


4 Lü Mineral Filtre18 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
Mavi Alkaline Filtre 12 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
İnfrared Detox Filtre12 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
5 Micron Sediment Filtre 6 ila 8 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
Gac Karbon Filtre8 ila 12 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
Kömür Bazlı Blok Karbon Filtre8 ila 12 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
POS Tatlandırıcı Filtre12 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
Sarı Mineral Filtre12 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
Yeşil Alkaline Filtre 12 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
Vontron Membran Fİltre2 ila 3 Yıl Kullanım Ömrü Vardır!

Ürün Özellikleri:

Gac Karbon Filtre suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir. Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 6 aydır. Filtre değişimi oldukça kolaydır. Cihazla beraber gönderilen açma anahtarı ile housing açılarak , eski filtre çıkarılır ve yenisi içine konularak, tekrar anahtar yardımı ile housing kapatılır.

 

Su Arıtma 4'lü Mineral Filtre Suyun kaybettiği mineralleri içerisinde bulunan 4 çeşit doğal mineral taşı sayesinde tekrar suya kazandırarak içime hazır hale getirir.

 

Alkaline Filtre Suyun PH seviyesini DSÖ'nün belirlemiş olduğu seviyeye çeken 10 inc su arıtma filtresidir. 

İnfared Detox Filtre Bio-Seramik filtre tüplerinin içindeki seramik kürelerin yaydığı FIR (uzak kızılötesi ışınlar), içme suyu, su moleküllerini aktive etmek için, kan dolaşımı ve metabolizmayı canlandırmak için kullanılır.

Uzak Kızılötesi ışınları (FIR) hangi çıplak gözle görünmez, güneş spektrumu, bir parçasıdır. Infrared ışınlarının dalga boyu 4 mikron 1000 mikron arasında değişir. Biyoteknoloji alanındaki son çalışmalar uzak kızılötesi ışınları oluşumu ve tüm canlı organizmaların büyümesi için önemli bir rol oynadığı saptandı. Bu nedenle, bu çok özel kızılötesi ışınlar "biogenetic ışınları denir.
 
Su ve proteinler, dünyadaki tüm canlı organizmaların ayrılmaz parçalarıdır. Su molekülleri salınan her zaman vardır. Eğer su molekülleri 8-10 mikron dalga boyu eylem salınan maruz kalmaktadır (bazı su moleküler salınım) dalga boyu, "rezonans” iki salınımları arasında oluşur.

 

Kömür Bazlı Blok Karbon Filtre Suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir. Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 6 aydır. Filtre değişimi oldukça kolaydır. Cihazla beraber gönderilen açma anahtarı ile housing açılarak , eski filtre çıkarılır ve yenisi içine konularak, tekrar anahtar yardımı ile housing kapatılır.

 

5 Micron sediment filtre sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır.

Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır.


Pos Karbon Coconut Bazlı Tatlandırıcı Suyun kaybettiği tadı ve minerallari coconut özü sayesinde tekrar suya kazandırarak suyun lezzetini arttırır .


 

Sarı Mineral Filtre Özellikleri Mineral filtre temiz su niteliklerini geliştirir Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Potasyum ve diğer hazır birçok doğal maden sularında bulunan mineraller düzgün insan gelişimi ve sağlığı için bu mineraller gereklidir.Bu Minera filitre sonrası su insan bedeninin sağlıklı gelişimi için gerekli mineralleri mükemmel ve dengeli bir oranlara sahip olur.


Yeşil Alkalin filtresi  Reverse Osmosis su arıtma cihazından çıkan suya kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum gibi mineraller ekleyerek pH seviyesini yükseltir.
Vücuda ihtiyaç duyduğu mineralleri sağlar.
Yüksek pH seviyesi ile asidik etkilere karşı direnç kazandırır.
Ürettiği Alkalin su sayesinde metabolizmanın dengeli çalışmasına yardımcı olur.
Hücrelerin güçlendirilmesini sağlayarak besinlerin enerjiye çevrilmesini kolaylaştırır.

Vontron Membran Filtre Sudaki Mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Suyu sağlıklı, yumuşak, mineral dengeli bir hale getirir.

Ortalama ömrü 2 ila 3 yıldır ( su kalitesine ve atık su miktarı bu ölçümlerde etkin rol oynar)

75 GPD orijinal hologramlı ve Logolu Vontron membran su arıtma cihazı filtresi:Günde 75 galon (283  Litre) su işleyen ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik, kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum, bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

DMCA.com Protection Status