Arıtma Filtresi 8li Set

  • Marka: Metropol
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 195TL

Ürün İçeriği Filtre Değişim Süresi4 Lü Mineral Filtre18 Ay Kullanım Ömrü Vardır!5 Micron Sediment Filtre 6 ila 8 Ay Kullanım Ömrü Vardır!Gac Karbon Filtre8 ila 12 Ay Kullanım Ömrü Vardır!Kömür Bazlı Blok Karbon Filtre8 i...


Ürün İçeriği Filtre Değişim Süresi
4 Lü Mineral Filtre
18 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
5 Micron Sediment Filtre 
6 ila 8 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
Gac Karbon Filtre
8 ila 12 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
Kömür Bazlı Blok Karbon Filtre
8 ila 12 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
POS Tatlandırıcı Filtre
12 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
Sarı Mineral Filtre
12 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
Yeşil Alkaline Filtre12 Ay Kullanım Ömrü Vardır!
Vontron Membran Fİltre
2 ila 3 Yıl Kullanım Ömrü Vardır!Ürün Özellikleri:

Gac Karbon Filtre suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir. Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 6 aydır. Filtre değişimi oldukça kolaydır. Cihazla beraber gönderilen açma anahtarı ile housing açılarak , eski filtre çıkarılır ve yenisi içine konularak, tekrar anahtar yardımı ile housing kapatılır.

 

Su Arıtma 4'lü Mineral Filtre Suyun kaybettiği mineralleri içerisinde bulunan 4 çeşit doğal mineral taşı sayesinde tekrar suya kazandırarak içime hazır hale getirir.

 

Kömür Bazlı Blok Karbon Filtre Suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir. Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 6 aydır. Filtre değişimi oldukça kolaydır. Cihazla beraber gönderilen açma anahtarı ile housing açılarak , eski filtre çıkarılır ve yenisi içine konularak, tekrar anahtar yardımı ile housing kapatılır.

 

5 Micron sediment filtre sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır.

Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır.


Pos Karbon Coconut Bazlı Tatlandırıcı Suyun kaybettiği tadı ve minerallari coconut özü sayesinde tekrar suya kazandırarak suyun lezzetini arttırır .


 

Sarı Mineral Filtre Özellikleri Mineral filtre temiz su niteliklerini geliştirir Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Potasyum ve diğer hazır birçok doğal maden sularında bulunan mineraller düzgün insan gelişimi ve sağlığı için bu mineraller gereklidir.Bu Minera filitre sonrası su insan bedeninin sağlıklı gelişimi için gerekli mineralleri mükemmel ve dengeli bir oranlara sahip olur.


Yeşil Alkalin filtresi  Reverse Osmosis su arıtma cihazından çıkan suya kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum gibi mineraller ekleyerek pH seviyesini yükseltir.
Vücuda ihtiyaç duyduğu mineralleri sağlar.
Yüksek pH seviyesi ile asidik etkilere karşı direnç kazandırır.
Ürettiği Alkalin su sayesinde metabolizmanın dengeli çalışmasına yardımcı olur.
Hücrelerin güçlendirilmesini sağlayarak besinlerin enerjiye çevrilmesini kolaylaştırır.

Vontron Membran Filtre Sudaki Mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Suyu sağlıklı, yumuşak, mineral dengeli bir hale getirir.

Ortalama ömrü 2 ila 3 yıldır ( su kalitesine ve atık su miktarı bu ölçümlerde etkin rol oynar)

75 GPD orijinal hologramlı ve Logolu Vontron membran su arıtma cihazı filtresi:Günde 75 galon (283  Litre) su işleyen ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik, kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum, bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
DMCA.com Protection Status