Vontron Membranlı Açık Kasa 5li Filtre Seti

  • Marka: Metropol
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 149TL

Vontron Membranlı Açık Kasa 5li Filtre Seti Ürün İçeriği Ve Özellikleri : Ürün İçeriği :Filtre Değişim Süresi : 5 Micron Sediment Filtre 6 ila 8 Ay İçerisinde Değiştirilmektedir!Gac Karbon Filtre 8 ila 10 Ay iç...

Vontron Membranlı Açık Kasa 5li Filtre Seti Ürün İçeriği Ve Özellikleri : 


Ürün İçeriği :Filtre Değişim Süresi : 
5 Micron Sediment Filtre 6 ila 8 Ay İçerisinde Değiştirilmektedir!
Gac Karbon Filtre 8 ila 10 Ay içerisinde Değiştirilmektedir!
Kömür Bazlı Blok Karbon 6 ila 8 Ay içerisinde Değiştirilmektedir!
Pos Karbon Tatlandırıc6 ila 8 Ay içerisinde Değiştirilmektedir!
Vontron Memran Filtre 2 ila 3 Yıl Arasında Değiştirmektedir!

Ürün Özellikleri : 

Gac Karbon Filtre suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir. Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 6 aydır. Filtre değişimi oldukça kolaydır. Cihazla beraber gönderilen açma anahtarı ile housing açılarak , eski filtre çıkarılır ve yenisi içine konularak, tekrar anahtar yardımı ile housing kapatılır.

5 Micron sediment filtre sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır.

Vontron Membran Filtre Sudaki Mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Suyu sağlıklı, yumuşak, mineral dengeli bir hale getirir.

 Pos Karbon Tatlandırıcı Suyun kaybettiği tadı ve minerallari coconut özü sayesinde tekrar suya kazandırarak suyun lezzetini arttırır .


Kömür Bazlı Blok Karbon Filtre Suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir. Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 6 aydır. Filtre değişimi oldukça kolaydır. Cihazla beraber gönderilen açma anahtarı ile housing açılarak , eski filtre çıkarılır ve yenisi içine konularak, tekrar anahtar yardımı ile housing kapatılır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: su arıtma membranlı filtre seti, membranlı su arıtma filtre seti

DMCA.com Protection Status